ЗМІ анонсували введення США нових санкцій проти російських бізнесменів

ЗМІ анонсували введення США нових санкцій проти російських бізнесменів

Вашингтон може ввести обмежувальні заходи проти російських бізнесменів вже на цьому тижні.

Про це повідомляють Reuters і Fox News з посиланням на джерела. Підставою для санкцій стане передбачуване втручання в президентські вибори, пише РБК.

За даними ЗМІ, США на цьому тижні планують ввести санкції проти російських олігархів в рамках закону «Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій» (CAASTSA). Адміністрація президента Дональда Трампа оголосить про нові санкції вже в четвер, 5 квітня. Нові обмеження стануть продовженням санкцій, введених відповідно до рішення від 15 березня щодо 19 осіб і п’яти організацій, серед яких є розвідувальні служби, за кібератаки, що тривали не менше двох років.

Співрозмовники агентства в уряді підкреслили, що нові санкції торкнуться російських олігархів, серед яких є люди, близькі до владних структур, і з близького оточення президента Володимира Путіна. Білий дім відмовився від коментарів агентству.

Високопоставлений представник американської адміністрації, в свою чергу, заявив в розмові з Fox News, що санкції будуть оголошені до кінця цього тижня. Washington Post з посиланням на джерела зазначає, що санкції будуть носити економічний характер. Точне число осіб, що підпадають під санкції ні телеканал, ні видання не приводять, проте газета вказує, що їх буде не менше шести осіб.

15 березня Мінфін США розширив санкції проти Росії і вніс до списку санкцій 19 осіб, серед яких п’ятеро американців, 13 росіян і один голландець. Всі росіяни з цього списку — фігуранти «списку Мюллера», опублікованого 16 лютого. За версією американських прокурорів, всі вони були причетні до втручання в президентські вибори 2016 року, на яких перемогу здобув республіканець Дональд Трамп. У списку санкцій було включено також Агентство інтернет-досліджень, яке, згідно з обвинувальним вироком, фінансував Прігожин, і його юридичні клони — товариства з обмеженою відповідальністю «Азимут», «Главсеть», «Медіасінтез», «Міксінфо», «Новінфо». 

«Аргумент»

Leave a Comment