Заступник мера Києва Прокопів подав у відставку

У понеділок, 29 липня, заступник мера Києва Володимир Прокопів написав заяву про складання повноважень секретаря Київської міської ради.

Про це Прокопів повідомив на Facebook, відзначивши, що вирішив очолити київську міську організацію «Європейська солідарність» для підготовки до виборів місцевих органів влади.

«Сьогодні я прийняв рішення, що поведу команду» Європейської солідарності «в столичний парламент… Рішення очолити партію «Європейська солідарність» в Києві унеможливлює мою подальшу роботу на посаді секретаря Київради… Тому сьогодні написав заяву про припинення повноважень секретаря Київської міської ради», – написав заступник мера Києва.

Він пояснив, що «коли депутати мене обирали, я пообіцяв, що не буду віддавати перевагу одній партії». Прокопів висловив надію, що «наступним секретарем виберуть молоду прогресивну людину, яка відкине свої політичні уподобання і зосередиться на об’єднанні представників різних партій для прийняття важливих для киян рішень».

Мер Києва Віталій Кличко поки що заява не підписав. Очікується, що відставка Прокопіва буде прийнята на наступному засіданні Київради у вересні.

Нагадаємо, політолог Денис Гаєвський вважає, що меру Києва Віталію Кличку не вдасться протистояти «зеленій хвилі».

Leave a Comment