Європа не хоче давати гроші олігархічній та корупційній владі України – експерт

Іноземні партнери України не хочуть надалі просто так давати Україні гроші, адже усвідомлюють, що таким чином фінансують олігархічну й корупційну українську владу.

Таку думку висловив колишній віце-прем’єр-міністр, міністр економіки у 1992 році Володимир Лановий в ефірі телеканалу ZIK.

Він зауважив, що впродовж останніх місяців спочатку американські міжнародні аналітичні центри, а потім і європейські оприлюднили доповіді, в яких чітко визнали, що влада в Україні захоплена олігархами.

«Міжнародні партнери України зрозуміли, що просто так давати Україні кошти – це тільки фінансувати олігархів і корупціонерів при владі», – заявив Лановий.

Фактично, за словами експерта, відбувається повна відмова іноземних партнерів від фінансування олігархічної та корупційної влади України. Як пояснює Лановий, вони побоюються не лише фактичної втрати своїх грошей, а й того, що потім уже їм можуть висунути претензію, мовляв, ви бачили, кому давали гроші.

Як відомо, президент України Петро Порошенко витрачає на свій відпочинок у рази більші гроші, ніж очільники успішних західних держав.