Холодницький має піти у відставку – європейський антикорупціонер

Словенський антикорупціонер, член Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони Драго Кос закликав главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького піти у відставку.

Словенський антикорупціонер в ефірі Радіо НВ зазначив, що відставка Холодницького повинна припинити протистояння між САП і Національним антикорупційним бюро України (НАБУ).

За словами Коса, він особисто знайомий з главою САП. Якщо Холодницький дійсно хоче допомогти Україні в боротьбі з корупцією, то він повинен піти у відставку, вважає антикорупіонер.

«Є тільки один спосіб припинити протистояння відомств – глава САП повинен піти, іншого варіанту немає. Комусь потрібно запросити Холодницького піти. Я знаю його особисто, і вважайте, що це мій публічний заклик до нього піти у відставку, якщо він дійсно хоче допомогти Україні в боротьбі з корупцією», – підкреслив антикорупціонер.

Крім того, він додав, що НАБУ доводиться співпрацювати з САП, глава якої мало не втратив свою посаду через справу, відкриту Бюро.

Нагадаємо, комісар Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан заявив, що Холодницький втратив довіру.