Вулиці будуть патрулювати піші підрозділи Нацгвардії з собаками

З 1 серпня піші підрозділи особового складу Національної гвардії почнуть патрулювати українські міста.

Про це 26 липня повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ за підсумками наради.

Самостійні патрулі Нацгвардії будуть нести службу 5 днів на тиждень 6 годин з моменту виходу на маршрут. В таких патрулях буде задіяно 50% від особового складу патрульних підрозділів Нацгвардії, заявляє перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

«Зони оперативного реагування, день і час несення служби, кількість змін, з урахуванням оперативної обстановки, визначаються керівником органу Нацполіції за погодженням з командиром військової частини Нацгвардії», — сказав заступник командувача НГУ Микола Миколенко.  

Під час виконання визначених завдань служби наряди Нацгвардії будуть знаходитись у підпорядкуванні керівника Нацполіїї, на території якого вони будуть нести службу.

Згідно з графікою МВС, підрозділ буде патрулювати ділянку радіусом у 1,5 км. Окрім піших патрулів НГУ, планується і служба автопатрулів, і підрозділів зі службовими собаками. Ймовірно, група буде складатися з трьох військовослужбовців. 

Наразі встановлюються причини такого рішення.
НагадаємоНАБУ повідомило про підозру виконавчому директору компанії-забудовника в організації схеми по заволодінню майном Національної гвардії на 81,64 млн гривень.