Влада ставить українців на межу бідності заради власного збагачення – нардеп

Влада створює закони таким чином, щоб вони обслуговували виключно її інтереси, чим ставить мільйони українців на межу бідності.

Про це в блозі у виданні Обозреватель заявив нардеп від «Радикальної партії» Сергій Рибалка – «Одна з основних проблем України, через яку мільйони простих українців не живуть, а виживають, – влада не виконує закони. А лише підганяє їх під свої інтереси».

При цьому в якості прикладу він навів історію з призначенням Юрія Луценка главою ГПУ, коли «під нього» було змінене відповідне законодавство – «Пам’ятаєте, як міняли закон під нинішнього генпрокурора? Швидко та нахрапом. І запросто знайшли голоси. А на закони задля зміцнення банківської системи і збереження у майбутньому мільярдів коштів державного бюджету та накопичень громадян голосів щоразу не вистачає».

Крім того, він наголосив: іншим методом, який влада використовує для створення корупційних схем, є затягування з призначенням очільників міністерств, відомств, регуляторів тощо – «Країна перетворилася на вічно виконуючих обов’язки – людей які не відповідають за свою роботу. Влада свідомо користується цим у власних інтересах».

Як відомоГПУ може провести гучні затримання задля підвищення рейтингу Порошенка.