Вакарчук розповів, кого бере до своєї команди: названо цікаві імена

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, який нещодавно заявив про плани брати участь у наступних парламентських виборах, представив ще двох членів своєї команди, з якими він піде на вибори до парламенту.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА,  про це йдеться в повідомленні прес-служби політичної партії “Голос”.

У понеділок, 27 травня, стало відомо, що до команди Вакарчука долучилися Павло Кухта і Ярослав Железняк. Вакарчук представив нових членів своєї команди як “професіоналів, що максимально доклалися до того, щоб відбулася більшість позитивних реформ”.

Кухта став програмним директором партії “Голос”, а Железняк зайняв посаду заступника керівника виборчої кампанії партії “Голос”.

Як зазначили в прес-службі, Павло Кухта є “фахівцем у сфері фіскальної політики, бюджетного процесу та пенсійної реформи”, екс-заступником керівника Стратегічної групи радників з підтримки реформ (SAGSUR). Працював у стратегічній групі радників з підтримки реформ, разом з Іваном Міклошем і Лешеком Бальцеровичем, які працювали в Польщі та Словаччині.

Ярослав Железняк – також член SAGSUR, радник зі зв’язків з органами державної влади. У 2015-2017 роках був радником міністра економічного розвитку і торгівлі, а в липні 2017-го був призначений радником прем’єр-міністра по зв’язках із парламентом.

Нагадаємо, раніше лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук розповів, якими будуть його перші кроки у Раді – проведення судової реформи, створення в Україні конкурентного економічного середовища та антимонопольних регуляторів та позбавлення олігархів впливу і контролю над інформацією в країні.

Раніше  лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук  16 травня презентував свою партію під назвою “Голос”, назвав першу п’ятірку своєї команди.

Також Святослав Вакарчук розповів, чому не балотувався на пост президента України. За його словами, він не брав участі у виборах президента, оскільки «справжні зміни» робляться в парламенті.

До слова, раніше лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук, що планує брати участь у наступних парламентських виборах, пояснив своє ставлення до існуючої в Україні виборчої системи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.