В Україні очікується спалах дифтерії

Медики прогнозують спалах дифтерії в Україні. На їхню думку, хвороба небезпечна своїми ускладненнями.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сюжет ТСН.

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун ревакцинувалася в київській поліклініці у свого сімейного лікаря.

Вона зазначила, що щеплення від дифтерії повинні отримувати всі – і діти, і дорослі протягом усього життя, кожні 10 років.

Чиновниця нагадала, що дітям роблять щеплення АКДП в 2, 4 і 6 місяців. У 18 місяців проводиться ревакцинація, згодом ревакцинацію проводять в 6 років вакциною АДП, наступну у 16 років — АДП-М

За словами медиків, це захворювання з високою смертністю. З тисячі хворих померти може кожен десятий. У Моз запевнили, що вакцини є. Всього їх завезли більше трьох мільйонів доз.

Нагадаємо, Уляна Супрун стверджує, що вакцинація — єдиний надійний спосіб захиститися від багатьох небезпечних хвороб. І це, як вона стверджує, доведено беззаперечно. Супрун навела деякі приклади. За даними CDC, за 20 років в США завдяки вакцинації вдалося запобігти 21 мільйон госпіталізацій і близько 732 тисячі дитячих смертей. Зате за звітами того ж CDC, у США перед винаходом і застосуванням вакцини від кору, щорічно цю недугу захворіло понад 3 мільйона осіб, помирало близько 400.

Раніше Супрун розповіла про симптоми і причини залізодефіцитної анемії та про способи її лікування.

Також повідомлялося, що Україна — одна з тих країн Східної Європи, жителі якої найменше вірять у вакцинацію. Якщо брати населення в цілому, то тільки 50% вірять в ефективність вакцин. При цьому, що і зрозуміло, Україна в лідерах за найгіршим показниками захворюваності на кір. Крім України, цю хворобу не можуть перемогти такі країни: Мадагаскар, Філіппіни, Ємен, Бразилія, Сербія, Судан, Таїланд і Франція.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Leave a Comment