В Україні можуть значно обмежити подачу води в середині літа

У середині літа в українських містах можливе значне обмеження подачі води. Обмеження подачі води пов’язане з закінченням запасів хлору, необхідного для її очищення, пишуть Вести.

В Асоціації водоканалів України 7 липня заявили, що запасів хлору на підприємствах залишилося на термін від 5 до 20 днів. Проблема з реагентом виникла через те, що хімічний завод «ДніпроАзот» зупинив роботу через високу ціну на газ.

«Якщо завод терміново не відновить свою роботу, то вже на початку наступного тижня подача води в централізовану водопровідну мережу в деяких регіонах і містах України може бути значно обмежена, а в деяких містах і повністю припинена», – відзначили в Асоціації водоканалів.

У «Київводоканалі» також відзначили, що в зв’язку з цією проблемою подача води може бути обмежена до декількох годин на добу. Значне обмеження подачі води в «Київводоканалі» вважають єдиним виходом з ситуації, що склалася.

Як відомо, у Києві через процес укладання угод на газопостачання котелень раніше розпочали процес проведення щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж. У зв’язку із цим у 8 районах із 10-ти до 1 червня буде відсутня гаряча вода.