В.о. глави ДФС Продан звільнився, щоб знову спробувати стати головним фіскалом

В.о. глави ДФС Продан звільнився, щоб знову спробувати стати головним фіскалом

Кабінет міністрів звільнив виконувача обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана за його власною заявою.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

В свою чергу, як повідомив у Facebook сам Продан, уряд вирішив оголосити конкурс на посаду голови ДФС, і він збирається брати в ньому участь.

«Сьогодні уряд вирішив оголосити конкурс на посаду голови ДФС. Рішення прогнозоване та очікуване.

Неодноразово відповідаючи на запитання журналістів, я зазначав, що повністю підтримую ідею проведення конкурсу. І що обов’язково планую брати у ньому участь. У моїй команді є не лише стратегія дій та бачення розвитку ДФС. У нас є реальні результати», — пише Продан.

Як приклад, Продан навів: електронний реєстр відшкодування ПДВ, автоматизовану систему блокування ризикових накладних, електронні сервіси, Єдине вікно, стаціонарні сканувальні системи, відновлення взаємодії на міжнародному рівн, перекриття найпотужніших контрабанднмх схем, суттєві збільшено надходження до бюджету.

Своє рішення про відставку Продан пояснив прагненням забезпечити прозорий та неупереджений процес відбору та високий рівень довіри до результатів конкурсу.

«Аргумент»