У приймальню нардепа Берези ввірвалися невідомі зі зброєю

Невідомі чоловіки зі зброєю увірвалися в приймальню позафракційного нардепа Борислава Берези на Троєщині в Києві і намагалися вчинити розгардіяш.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів сам Береза.

«До мене у приймальню ввірвалися незнайомі люди. Коли мої помічники хотіли викликати поліцію, вони намагались утекти. Втікали вони на автомобілях – чорному Range Rover», – сказав нардеп.

Береза зауважив, що його «хлопці» заблокували позашляховик, втім нападники встигли втекти.

На відео депутат показав побитий автомобіль і зірвані номери, що їх зловмисники забули на півшляху.

За словами Берези, напад міг бути організований криміналітетом.

«Це що взагалі відбувається? Мені хтось «привіт» передає? За те, що закриваємо наливайки, «ігорку», за те, що криміналу не даємо працювати? Так мені кримінал «привіт» передав? То ми теж передамо».

У поліції додають, що на місце події правоохоронців викликав випадковий свідок з вулиці, який помітив біля офісу Берези підозрілих осіб зі зброєю.

Подія зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Деснянського управління поліції. Слідчо-оперативна група з’ясовує всі обставини, проводить огляд місця події, спілкується зі свідками та очевидцями.

Оперативники розшукують осіб, які спровокували конфлікт у приймальні народного депутата. Вирішується питання щодо правової кваліфікації події.

Нагадаємо, раніше Береза заявляв, що практично всі справи щодо нападів на громадських активістів у Київській області належним чином не розслідувались, були закриті або «завалені» правоохоронцями.