У мережу виклали нове відео з побиттям Найєма

У мережі опубліковано відео з камери спостереження, на якому напад на народного депутата Мустафу Найєма зафіксовано з іншого ракурсу. Відеозапис було опубліковано Українською правдою.На початку відео хлопець у червоній сорочці підійшов до колони автомобілів та зупинився біля неї. Повз чоловіка пробіг інший чоловік, якого переслідував Найєм. Після цього чоловік вже переслідував нардепа. Після того, як обидва вибігли на дорогу, чоловік у сорочці накинувся на депутата і почалася сутичка.

Коли обидва впали на дорогу, чоловік у сорочці піднявся та почав тікати. Найєм знову за ним погнався і вони зникли з поля зору камери спостереження.

Другий чоловік, якого нардеп переслідував з самого початку, спочатку спостерігав за сутичкою і потім також втік.

Зазначається, що чоловік у сорочці схожий на одного із підозрюваних у побитті нардепа – Умолта Темербулатова. З усіх фігурантів справи, зафіксованих на попередніх оприлюднених відео, лише Темербулатов був одягнутий у червону сорочку. Йому інкримінують хуліганство. Другий чоловік, за яким спочатку біг нардеп, схожий на Магомеда-Аміна Саітова, який після нападу на Найєма втік до Азербайджану.

Нагадаємо, раніше Тумербулатову пом‘якшили запобіжний захід з домашнього арешту з 23:00 до 6:00 на особисте зобов‘язання.