У Львові тривають Великодні благодійні акції для найбільш потребуючих мешканців

У Львові з нагоди Великодня для найбільш незахищених та малозабезпечених мешканців міста підготували низку соціальних заходів. Сьогодні, зокрема, відбулось спільне освячення великодніх продуктових наборів для найбільш потребуючих мешканців у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«З празником Христового Воскресіння ми сьогодні хочемо освятити паску і інші страви. Цей обряд – це момент вдячності за ці щедрі дари, які нам Господь посилає руками добрих людей. Сьогодні Львівська міська рада подбала, щоб ви мали ці дари. Це також Божий дар і дякуємо, що ми це свято можемо святкувати з великою радістю», – розпочав молитву отець Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму св. ап. Петра та Павла.

Після спільної молитви та освячення наборів, працівники управління соціального захисту міста роздали їх найбільш потребуючим львів’янам, яких запросили до храму.

«Вже більше 10 років щороку ми в свято Христового Воскресіння проводимо такі акції, як сніданок для наших найбільш потребуючих мешканців міста. Цього року ми дещо змінили порядок проведення – робили це не в неділю, не в школі, а зробили це у храмі, святково, більше до наших традицій – великодні набори саме в суботу і в храмі. Ми роздали сьогодні від 300 до 400 різних продуктових наборів, де є паска, ковбаска, сир, масло, яйця – те, що наші люди освячують у храмах сьогодні та завтра», – зазначив Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

Завтра ж, у день Світлого Великодня, для безхатченків, які отримують послуги у Центрі обліку та нічного перебування бездомних, накриють Великодній стіл. Тож люди, які через різні життєві обставини не мають домівки, зможуть спільно покуштувати традиційні великодні українські страви: паску, яйця, ковбаску, випічки та інші наїдки. А розпочнеться сніданок зі спільної молитви о 10.00 год. До організації сніданку традиційно долучилися релігійні громади Львова, благодійники та підприємці. Великодній сніданок у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб відбудеться уже вдесяте.

Також Великодній сніданок для потребуючих організовує й ЛМГО «Оселя». Розпочнеться він о 12.00 год. у Львівському палаці мистецтв, що вул. Коперника, 17. Зауважимо також, що з нагоди Великодня, ЛМГО «Оселя» отримає від міста допомогу: управління соціально захисту закупило й передасть «Оселі» 100 продуктових наборів: у їх складі – паска, ковбаса, яйця, сир, масло, солодкий рулет і сік.

Окрім того, з нагоди Великодня та Дня міста, управління соціального захисту Львівської міської ради закупило 2,7 тисяч комплектів продуктових наборів для найбільш потребуючих мешканців. У складі одного продуктового пакету – гречка, згущене молоко, повидло, родзинки, олія та чай.