У Бібрці педагоги Львівщини знайомилися із практикою використання досвіду Уляни Кравченко

В ОЗНЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко» відбувся семінар заступників директорів шкіл Львівської області, на якому було представлено діяльність школи у проекті ЛОІППО «Професійний розвиток педагогічних працівників».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на Бібрську школу.

Учасникам семінару розповіли як сучасне бібрське учительство втілює в життя девіз Уляни Кравченко «Виховання і навчання – річ свята».

У форматі інтеграції новітніх освітніх практик було організовано і втілено тематичний фрагмент «Уляна Кравченко: її «світець у всесвіті», присвячений патронесі школи. Логістика тематичного інтегрування «Квестія її життя» була зреалізована через локації невимушеного спілкування та музейної педагогіки, фрагменти дослідницького проекту «Королева цвітів» – «правдешня флорофілка» Уляна» та майстер-класів «Руханка здоров’я за Петром Франком», стратегія кубування «Калитка» Уляни Кравченко, або «Як заощаджувати і виглядати ефектно (досвід, що працює)»; відеоскрайбінг, РАФТ, кластер «Патронеса школи від «А» до «Я».

Завершився семінар у локації набутих компетентностей і вражень презентацією дослідницьког о прикладного проекту «Надівана» гостина: диверсименти фантазії з часів Уляни Кравченко», бліц-інтерв’ю під відео «Візитація у Бібрці» та форматування чек-листа компетентностей і вражень.