У АП прокоментували виведення 2 млрд грн Януковача через банк Порошенка

У прес-службі Адміністрації Президента України Петра Порошенка відреагували на журналістське розслідування програми Схеми стосовно виведення 2 млрд грн екс-президента Віктора Януковича через Міжнародний інвестиційний банк, який належить главі держави.

«Зусиллями Генеральної прокуратури до бюджету повернуто 44 мільярди гривень, привласнених раніше фірмами, пов’язаними з Януковичем та його оточенням. Всі ці кошти перераховано до державного бюджету на основі ухваленого Верховною Радою закону, під яким стоїть відповідний підпис президента. Він демонструє очевидну політичну волю у цьому питанні», – йдеться у повідомленні.

У АП стверджують, що на ці кошти будується 184 гуртожитки для контрактників ЗСУ, закуповується сучасна зброя для армії, cпроектовано або вже зводяться 513 амбулаторій в селах та реалізуються інші соціально-значущі проекти.

Як повідомлялося, близько 2 млрд гривень були зняті з рахунків у банку сина колишнього президента Віктора Януковича Олександра через касу банку чинного президента Порошенка.