Труба Богдана: знову договорняки, рєшалово та телефонне право. Витік прослушок директора ДБР

У Державному бюро розслідувань стався витік інформації, де фігурує директор ДБР Роман Труба та найближче оточення президента Зеленського.

Вчора на  каналі в Telegram ’Трубу прорвало’ було оприлюднено деякі з можливих розмов в кабінеті директора ДБР Романа Труби. 

З опублікованих аудіозаписів витікає, що директор ДБР не самостіна особа, команди кого підозрювати, кого пресувати, кого не чіпати. надходять до нього з Офісу Президента від Андрія Богдана, якого Труба величає «Бліжайший» та БАЙ (Богдан Андрій Йосипович — прим. А), та його помічників та помічників Зеленського.

Тезисно про деякі розмови:

  • Баканов просить висунути підозру Супрун але в ДБР бояться її чоловіка сенатора в США. то Труба хоче радитись з ОП чи пресувати бувшу міністерку.
  • Підозри екс-президенту Порошенку, вимагають у Зеленського та Богдана, Труба обіцяє «Андрію Йосиповичу, я тобі обіцяю, що я все зроблю. Ця справа для нас пріоритетна».
  •  Теми, по яких поставлені завдання з ОП: Укроборонпром, КМДА, Фонд гарантування вкладів, будівництво порту «Одеса», Аграрний фонд, бурштин, ліс, Грибовикське сміттєзвалище, митниця, екологічна сфера,  «екс»
  • БАЙ дає команду: «Две недели є МВФ. Не трогань Приватбанк и НБУ.»
  • Власник компанії виробника спальних мішків для армії не задоволений допитом у поліції і приходить домовитися з Трубою, щоб це зробили в ДБР. Бізнесмен говорить слово-пароль: «старший» йому говорив заїхав та передавав «огромный привет».  Труба обіцяє все «організувать»
  • По «Справах Майдану» Трубі радять ними «не перейматись»
  • Зупинити обшуки, попередити серйозних людей, розмови з керівником патронатної служби, зустріч з особою, голосом схожою на заступника керівника ОП Смірнова, намагання поставити Генпрокурора в незручне становище з поданням по ВРП і Порошенку.

Це тільки невелика частина «прослушки» як заявляють автори каналу. Все це говорить про те що ні договорняки ні телефонне праву нікуди не поділося, а набирає ще більш огидних обрисів. бо ж президент Зеленський обіцяв «ніяких договорняків та рєшал»