Справа Гандзюк: Луценко звинуватив ТСК в імітації бурхливої діяльності

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що діяльність нардепа від БПП Мустафи Найєма, як і тимчасової слідчої комісії (ТСК), ніяк не допомагає слідству у справі вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Про це він повідомив під час засідання ВРУ з питань забезпечення правоохоронних органів, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Найєм запитав, чи буде ГПУ оголошувати підозру замовникам убивства та коли це зробить. Однак Луценко сказав, що не відповідатиме на це питання, бо відповідь може стати сигналом для підозрюваних.

«Ваша діяльність у ТСК ніяк не допомагає слідству. І ваше сьогоднішнє запитання фактично попереджає тих, хто знає за собою гріх, про можливі наші наступні кроки», – зазначив генпрокурор.

Також Луценко додав, що, попри улаштовані «піар-шоу» навколо убивств Ноздровської та Гандзюк, прокуратура досягне результату в обох справах.

Водночас генпрокурор підкреслив, що покарають не тільки замовників і виконавців убивства Гандзюк, але й тих, хто розголошував досудові подробиці справи. Звинуватив він і ТСК в імітації бурхливої діяльності.

«Вважаю, що такі тимчасові комісії має бути створено після того, як буде завершено досудове слідство», – мовив він.

Нагадаємобатько Катерини Гандзюк назвав партії  БПП і «Батьківщина» партіями вбивць його доньки.