Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався скандальний поворот

Адвокат потерпілих Лариса Матвєєва розповіла, що одна з винуватець смертельного ДТП у Харкові Олена Зайцева може опинитися на волі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сьогодні.

За словами адвоката, якщо перекласти нові вимоги захисту Олени Зайцевої на «людську» мову, то виходить, що її сторона намагається домогтися присудження винуватиці ДТП п’яти років умовно.

Відповідно, Олена Зайцева може опинитися на волі, проте для цього необхідна згода потерпілих.

«Пом’якшити Зайцевій покарання до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на два роки. А також застосувати вимоги ст. 75, 76 («Звільнення від відбування покарання з випробуванням» та «Обов’язки, які покладає суд на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням») — звільнити її від основного покарання з визначенням випробувального терміну на розгляд суду. У перекладі на людську мову — це п’ять років умовно», — пояснила Лариса Матвєєва.

Адвокат потерпілих також зазначила, що відносно другого винуватця Дронова нічого нового не з’явилося: адвокати, як і сам Геннадій вважають його невинним, вони просять суд скасувати вирок, а виробництво закрити.

Потерпілі в результаті страшного ДТП, у свою чергу, ошелешені таким поворотом у справі.

«У щирість і каяття Зайцевої, її бажання спокутувати свою провину, потерпілі ніколи не вірили і завжди називали її дії лицемірними. Їх думка підтвердилася», — підкреслила адвокат.

Матвєєва також заявила, що її клієнти перебувають у стані невизначеності ще й тому, що скандальна Олена Зайцева все ще продовжує читати справу, а обмежити таке процесуальне право можна тільки за клопотанням прокурора або слідчого.

Нагадаємо, що у Харкові на вимогу захисту Геннадія Дронова відкрили справу проти експертів, які так і не змогли встановити швидкість автомобіля Олени Зайцевої, засудженої у справі про смертельне ДТП на Сумській.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.