Слід веде до Білорусі: нові подробиці у справі вбивства Шеремета

Колеги Павла Шеремета Даріас Богуцький та Едуард Чекін, провели власне розслідування його вбивства – журналіста могли вбити через його розслідування щодо зникнення телеоператора ОРТ Дмитра Завадського, з яким він працював у Білорусі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Громадське.

«Я впевнений, що корінь цього пов’язаний зі вбивством Дмитра Завадського. Шеремет ніколи не переставав розслідувати це. Я це точно знаю. За кілька місяців до його смерті ми з ним говорили про це і він ніколи не мирився з тим, що навіть не знайшли тіло Завадського», — зазначив Даріас Богуцький.

Павло Шеремет знімав фільм про зникнення людей в Білорусі, серед яких був і Дмитро Завадський.

Стрічка має назву «Дикая охота», у ній йдеться про долі зниклих у Білорусі політиків Юрія Захарченка та Віктора Гончара, журналіста Дмитра Завадського і бізнесмена Анатолія Красовського. Всі ці люди відкрито виступали проти місцевої влади. Шеремет довго боровся за те, щоби фільм пустили в ефір російського телеканалу ОРТ. У Білорусі ця стрічка заблокована.

Нагадаємо, раніше голова Нацполіції Сергій Князєв звинуватив у смерті журналіста Павла Шеремета екстремістську групу. “Слідством висунута наступна версія злочину – професійна діяльність Шеремета в Україні, а також за кордоном. Дестабілізація соціально-політичної ситуації в Україні, побутові та міжособистісні конфліктні ситуації”, – сказав глава Нацполіції.

Нагадаємо також, Сергій Князєв під час представлення президенту України Володимиру Зеленському доповіді за результатами розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета показав відео маршруту злочинців, які заклали під авто вибухівку. На відео потрапили підозрілі особи за 5 днів та за 2 дні до скоєння злочину та момент закладення вибухівки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Leave a Comment