Розенблат пропонує розформувати НАБУ

Позафракційний народний депутат Борислав Розенблат заявив, що Національне антикорупційне бюро України треба розформувати.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

За словами Розенблата, Нацбюро потрібно розформувати, як орган, який себе не виправдав. Натомість, на його думку, в Державному бюро розслідувань, яке нині формується, треба створити антикорупційний підрозділ.

Депутат переконаний, що боротьба між НАБУ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою ведеться лише заради отримання контролю за бюджетники потоками.

«Тут є просто велика війна за потоки, за бюджети і за вплив на політичні процеси. Я розцінюю це як боротьбу на верхньому рівні», – зазначив депутат.Нагадаємо, 19 вересня керівник САП Назар Холодницький заявив, що НАБУ намагалося його прослуховувати, й звинуватив спецназ Бюро в побитті його водія. Глава НАБУ Артем Ситник на це відповів, що його підлеглі не збиралися прослуховувати Холодницького й не мають стосунку до прокладання кабелю.

Як відомо, Борислав Розенблат, а також депутат від «Народного фронту» Максим Поляков є фігурантами справи про корупцію довкола видобутку бурштину, яку веде НАБУ. Нардепів підозрюють у хабарництві за ухвалення законів про легалізацію видобутку бурштину.

Leave a Comment