Порошенко умисно не провів належного розслідування вбивств на Майдані – Янукович

Екс-президент Віктор Янукович заявив, що президент України Петро Порошенко та його оточення не зацікавлені в належному розслідуванні вбивств на Майдані у 2014 році через безліч запитань, які в зв’язку з цим можуть виникнути до діючої влади.

Таку заяву Янукович зробив під час прес-конференції в Москві.

Вогонь по демонстрантах на Майдані у 2014 році вівся з будівель, підконтрольних учасникам протесту, підкреслив екс-президент.

«Президент Порошенко не провів належного розслідування вбивств на Майдані. … Правоохоронці та «Небесна сотня», які загинули, вони загинули від рук убивць. Стріляли з будівель, які контролював Майдан», – зазначив Янукович.

На прес-конференції прозвучало запитання з натяком на причетність президента Порошенка до вбивств: «Основну роль (у прийнятті рішення про розстріли на Майдані – ред.) зіграли три «п»: Пашинський, Парубій, Парасюк. Або, може бути, цих «п» було чотири?». Однак екс-президент не відповів прямо, заявивши, що, на відміну від згаданих осіб, він не робить гучних звинувачень і «не вішає ярлики» без належного розслідування та рішення суду.

Слід зазначити, що прес-конференція Віктора Януковича в Москві почалася з демонстрації уривка документального фільму про події на Майдані в 2014-му, знятого італійськими журналістами. У залі пролунали імена народних депутатів Сергія Пашинського і Володимира Парасюка, як безпосередньо причетних до організації розстрілів під час протестів.

Нагадаємо, раніше про особисту участь нардепів Пашинського та Парасюка у розстрілах на Майдані заявив під час допиту учасник подій, грузинський снайпер Олександр Ревазішвілі.