Порошенко нагадав «диванним батальйонам», що до 2014 року продавали землю і військові містечка

Чинний президент України Петро Порошенко заявив, що тиражуванням інформації про розкрадання «Укроборонпрому» суспільство хочуть ввести у паніку, і натякнув на Гриценка, розповівши про розкрадання армії за його керівництва.

Про це йдеться у виступі Порошенка у Хмельницькій області, передають Українські новини.

«Останнім часом оборонно-промисловий комплекс України зазнав шаленого інформаційного тиску», – сказав він.

За словами Порошенка, «суспільству нав’язують думку про суцільну корупцію оборонки, тиражують паніку і депресію». Але життя, продовжує він, спростовує ці вистави.

«Коли я чую від експертів з диванних батальйонів мантру про те, що все пропало, яку вони поширюють ще з 2014 року, то варто згадати, що ж було в 2014 і що у нас є зараз».

Президент уточнює, що до 2014 року окремі оборонні керівники торгували землею, військовими містечками, «а потім у 2014 році не було де розміщувати поранених».

«Так догосподарювалися, а тепер хочуть стати головнокомандувачами», – заявив Порошенко.

Нагадаємо, 11 березня журналісти Bihus.Info опублікували нову частину масштабного розслідування розкрадань в оборонпромі.

Журналісти стверджують, що у Генпрокуратурі, Військовій прокуратурі, Службі безпеки, Державній фіскальній службі та Національному антикорупційному бюро неодноразово відкривали кримінальні провадження, які потім за хабарі «ховали» або спускали на гальмах.