Полунін з Путіним на грудях став громадянином Росії: фото паспорта

Український танцюрист Сергій Полунін, який раніше оскандалився своїми заявами і татуюванням на грудях із зображенням президента Росії Володимира Путіна, став громадянином РФ.

Про це інформує НАРОДНА ПРАВДА з посиланням Instagram танцюриста.

Він показав фото паспорта, а також назвав українців злими і безсовісними.

View this post on Instagram

Russia always represents good for me! I am happy to Become Russian and to take stand against Evil and Unscrupulous people who create revolutions and wars in Ukraine Georgia and Many other countries. The truth is behind Russia, together we will Unite this world to live in Love. Good and Love Has to be as Aggressive and as Dedicated against Evil who is Killing people and Destroying Countries. My support For Vladimir Putin for not Selling his country and standing by his people no matter what. I can’t imagine how hard he worked and how hard it was for him. You are deferent from many other leaders, the truth Is With you. Россия для меня всегда была и есть добром я очень счастлив стать гражданином России и принять позицию против злых и бессовестных людей Которые создают революции и войны в Украине Грузии и других странах. Правда за Россией !Вместе мы объединим этот мир который будет жить в любви. Добро и любовь должны быть такими же агрессивными и целеустремленными против зла, которое убивает людей и разрушает страны. Моя поддержка Владимиру Путину который не продал свою страну и поддерживает свой народ. Не могу представить насколько тяжело он работал и насколько сложно ему было. Вы другой чем многие лидеры, Правда за вами.

A post shared by Sergei Polunin (@sergeipolunin) on

«Росія для мене завжди була і є добром, я дуже щасливий стати громадянином Росії і прийняти позицію проти злих і безсовісних людей, які створюють революції і війни в Україні, Грузії та інших країнах», – заявив Полунін.

Він також похвалив Росію. «Правда за Росією! Разом ми об’єднаємо цей світ, який буде жити в любові. Добро і любов повинні бути такими ж агресивними і цілеспрямованими проти зла, яке вбиває людей і руйнує країни», – додав пафосу танцюрист.

Не обійшлося і без згадки про свого кумира. «Моя підтримка Володимиру Путіну, який не продав свою країну і підтримує свій народ. Не можу уявити, наскільки важко він працював і наскільки складно йому було. Ви інший, ніж багато лідерів, Правда за вами», – підкреслив Полунін, на що Путін не відреагував у коментарях.

«Спасибі, що очистив Україну від себе», – пишуть Полуніну українці.

До речі, паспорт громадянина РФ видали Полуніну місяць тому.

Нагадаємо, раніше Полунін заявив, що до Путіна ставляться несправедливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Leave a Comment