«Офіційно закінчилась сіль»: пропагандисти Кремля поширюють фейки щодо воєнного стану в Україні

Російські пропагандисти продовжують поширювати фейки про ситуацію в Україні. Так, після оголошення воєнного стану в 10 українських областях, журналісти росЗМІ взялися активно плекати фейки про жахливі наслідки цього режиму.

Зокрема, знову виділилась телеведуча Ольга Скабеєва. В ефірі своєї програми «60 хвилин» на телеканалі «Росія 1» вона розповіла, що в українських магазинах через воєнний стан «офіційно закінчилась сіль». Відповідний уривок програми поширили в Youtube.

Читайте також: «З’їдять немовлят на сніданок»: Путін цинічно висловився про українську владу

О 10:00 за місцевим часом таки ввели воєнний стан. Міліція офіційно переходить на посилений режим служби, в магазинах офіційно закінчилася сіль, офіційні повідомлення з кількох областей. Справді, це не жарти! Армія офіційно готова до відбиття атаки агресора,
– заявила російська пропагандистка.

Її не збентежила ані неправильна інформація про час запровадження воєнного стану, ані те, що поняття «міліція» в Україні не існує вже декілька років.

Зазначимо, що саме Скабеєва нещодавно «прославилася» тим, що взяла інтерв’ю у загиблої студентки в Керчі. До цього саме на провокативні запитання пропагандистки українська делегація в ПАРЄ гучно відповіла виконанням гімну України.

Дивіться відео: фейки російських пропагадистів про воєнний стан в Україні

Leave a Comment