Націоналісти вимагають затримати Медведчука

Лідер «Національного корпусу», другий номер у списку ВО «Свобода» Андрій Білецький заявив, що українські націоналісти вимагають негайно заарештувати главу політради «Опозиційною платформи – За життя» Віктора Медведчука за спробу провести телеміст з російським телеканалом.

Про це Білецький повідомив в своєму Telegram-каналі.

За словами лідера «Національного корпусу», незважаючи на скасування телемосту між каналами NewsOne і «Росія 24», Медведчук повинен відповісти за свої антиукраїнські наміри.

Білецький назвав скасування телемосту заслугою українських націоналістів, які сьогодні організували масові акції проти переговорів з російськими пропагандистами.

«Скасування телемосту з російським пропагандистським каналом «Росія 24″ є перемогою націоналістів, а не влади. Спільники Медведчука з каналу NewsOne злякалися вуличних акцій. Але просто відкотити все назад і зробити вигляд, ніби нічого не сталося, – вже не вдасться. За такі дії треба відповідати. Тому наше наступне вимога – арешт Медведчука за державну зраду», – зазначив Білецький.Нагадаємо, Білецький заявив, що президент Володимир Зеленський повинен адекватно відреагувати на анонсований телеміст «Треба поговорити» між російськими телеканалом «Росія 24» і телеканалом NewsОne.