НАБУ закликали розслідувати злочини та незаконне збагачення ужгородського Волошина

Мільйонними статками депутата Ужгородської міської ради зацікавилося Національне агентство з питань запобігання та протидії корупції. Перевірка декларації Волошина Нацагентством має стати підставою для відкриття кримінального провадження Національним антикорупційним бюро. Про це під час відео-трансляції у facebook  повідомив правозахисник Олександр Пересоляк.

"Хочемо вірити, що антикорупційне бюро розпочне кримінальне провадження. Я, користуючись можливістю, як член Громадської ради при НАБУ, звертаюся до Артема Ситника (директор НАБУ, — ред.), до пана Углави (заступник директора НАБУ, — ред.), і я готовий максимально сприяти у цьому розслідуванні детективам НАБУ щодо того, звідки у людини (Волошин, — ред.) виникли статки у сотні мільйонів гривень", — заявив Пересоляк.

Декларація Волошина за 2017 рік містить дані, які свідчать про незаконне збагачення депутата. За це його мають покарати правоохоронці, переконаний громадський активіст Євген Рахімов.

"В ході аналізу всіх доходів і витрат Волошина стає зрозуміло, що має місце яскравий факт незаконного збагачення: людина, не маючи доходу — показала збільшення своїх статків в багато разів. За рік — на 100 млн. Це і є предмет того, що дасть подальший розвиток подій: НАЗК, НАБУ і тюрма, іншого не може бути. Людина по всім документальним параметрам збагатилася незаконно", — підкреслив він.

Зауважимо,  у 2017 році депутат Ужгородської міськради Іван Волошин придбав за безцінь 29 квартир.

Загальна площа всіх придбаних квартир становить понад 2 тис. м².

Квартира площею 40 м² обійшлася депутатові в 25 тис. грн, тоді як реально вона коштує не менше 35 тис. доларів. За іншу квартиру, площею 48,5 м², Волошин заплатив близько тисячі доларів, при тому, що її реальна вартість становить не менше 39 тис. доларів.

Нагадаємо, закарпатські ЗМІ неодноразово писали про рейдерські та шахрайські схеми, які організовуються Волошиним у місті. Крім того, депутат досі не поніс жодної відповідальності за те, що у 2016 році підстрелив громадського активіста Євгена Рахімова. 

Безкарність депутата пояснюють його впливовими зв’язками із місцевими правоохоронцями, зокрема, і співробітником Закарпатської обласної прокуратури Андрієм Малиничем. Адже саме дружина Малинича  — Наталія у якості нотаріуса оформлює усі оборудки із нерухомістю Волошина, придбану, начебто, за копійчану вартість.