На Тернопільщині ОДА розішле кожній родині листи за підписом Порошенка

На Тернопільщині кожна родина найближчим часом отримає листи за підписом Президента України Петра Порошенка.

У бюлетні людей інформуватимуть про обіцянки нинішньої влади щодо розвитку їхніх громад на найближчі три роки. Розсилатиме конверти Тернопільська ОДА.

Голова ТОДА Степан Барна заявив, що роблять це, щоб залучити людей для визначення стратегії розвитку області, інформує прес-служба установи.

«Для того, щоб до процесу визначення стратегії розвитку області долучилася максимальна кількість жителів, уже невдовзі кожна родина отримає конверт «Рада регіонального розвитку» за підписом Президента України Петра Порошенка. У цьому конверті буде представлена карта області із визначеними для реалізації об’єктами у галузях освіти, медицини, інфраструктури, туризму тощо, на які держава знайде можливість співфінансування. А це відновлення роботи Тернопільського аеропорту, будівництво палаців спорту у Тернополі та Великих Гаях, вжиття екологічних заходів, спрямованих на будівництво очисних споруд, будівництво доріг, реконструкція замків, завершення будівництва Водної арени Тернопіль тощо. Крім того, буде буклет з інформацією про те, що уже зроблено впродовж 2014-2018 років», – повідомив Барна.

При цьому в ОДА анонсують, що на розвиток регіону на першому етапі реалізації стратегії розвитку планують спрямувати 1 млрд грн з державного бюджету, а також 1 млрд грн – на будівництво державних доріг.

Також Барна повідомив, що у конвертах буде анкета зі зворотною адресою для пропозицій населення.

Голова ТОДА заявив, що зауваження врахують. Презентація нової стратегії запланована на березень, коли відбудеться Рада регіонального розвитку.