На Рівненщині стартував груповий етап чемпіонату з футболу серед команд ліги учасників АТО

У селищі міського типу Гоща на центральному міському стадіоні ДЮСШ у рамках п’ятого сезону єдиного чемпіонату «Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО» на Кубок Героїв АТО 2019 проведено церемонію відкриття групового етапу в регіональному дивізіоні «ЗАХІД».

Організатором чемпіонату, що триватиме до 14 жовтня, є федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

Про це власкору IA ZIK повідомив капітан Олексій Мосейченок з відділення спецкорів Інформагентства Міноборони (м. Рівне).

«Всеукраїнська футбольна ліга учасників АТО» є наймасштабнішою в Україні: з 2015 року програмою психологічної та фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій охоплено  шість регіональних дивізіонів: «КИЇВ», «ПІВНІЧ», «СХІД», «ЦЕНТР», «ЗАХІД» та «ПІВДЕНЬ».  Чемпіонат офіційно внесений у Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік.

За результатами групових етапів 24 найкращі команди із 88 команд-учасників змагань матимуть можливість розіграти перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського 14 жовтня до Дня захисника України», – зазначається в повідомленні.