На Подолі дозволили будівництво 73-метрового офісного центру

Департамент містобудування і архітектури КМДА дозволив нове будівництво на перетині вулиць Верхній Вал, Кожум’яцької та Вознесенського узвозу у Києві з умовною висотою від 26,5 до 73,5 м при максимально дозволених 27 метрах у цьому районі.

 

У січні 2018 року департамент видав містобудівні умови та обмеження (МУО) для проектування будівництва офісних споруд та бізнес-центру з підземним паркінгом. Відповідно до МУО, умовна висота будівлі становитиме від 26,5 до 73,5 м. При цьому відповідно до Генплану Києві на Подолі висота будівель має бути не вище за 27 м. Замовником МУО є ПАТ «Фінансово-промислова група «Атіка» і ТОВ «Феліксія».

Остаточно гранично допустима висота цього бізнес-центру буде визначена проектною документацією.

Будівництво заплановано на трьох ділянках загальною площею 0,52 га. Функціональне призначення землі – територія громадських будівель та споруд. Відповідно, житлове будівництво тут заборонене. Проте «Атіка» і «Феліксія» намагались отримати згоду Київради на розробку проектів землеустроїв по відведенню вказаних 0,52 га під будівництво житлового-офісного комплексу.

Раніше на цій ділянці мала будувати школу, поки землю не віддали під будівництво бізнес-центру.

Додамо, що власником 76% акцій ПАТ «ФПГ «Атіка» є ПП «Українське науково-виробниче комерційне підприємство «Атіка», що належить заступнику керівника Державного управління справами Євгену Сарнацькому, повідомляють Наші Гроші.
Leave a Comment