На незаконно здобутій Порошенком елітній землі почалося будівництво

На земельній ділянці на Печерську в Києві, який за даними ЗМІ належить президентові Петру Порошенку, почали наводити лад, встановили новий паркан.

Про це повідомляє «Страна«, зазначаючи, що роботи проводили комунальні служби.

Як розповів виданню один із місцевих активістів, у суботу тут ще був похилений паркан, а земля  заросла півметровими кущами і бур’янами. Вже у вівторок ділянку було розчищено бульдозером, а у середу вдень там почалося зведення бетонного паркану.

Зауважимо, що раніше журналісти програми «Схеми» з’ясували, яким чином ця столична елітна земля дісталася президентові Порошенку.

Так, земельну ділянку було безоплатно передано Київрадою у власність структурі, пов’язаній із Порошенком та Кононенком. Після ланцюжка дивних операцій земля опинилися у безпосередній власності політиків.

Згоду на розроблення документації щодо передачі у власність ділянок надавав безпосередньо Олесь Довгий – одіозний соратник Черновецького, який на останніх парламентських виборах пройшов у Раду без жодних перепон з боку Порошенка.

Нагадаємо, суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро України почати розслідування за фактом незаконного привласнення майже гектара елітної землі президентом Петром Порошенком і заступником глави фракції БПП Ігорем Кононенком.