Масово блокує фоловерів: Дорофєєва образилася на своїх підписників

Солістка популярної групи “Час і Скло” Дорофєєва пригрозила «баном» підписникам, які будуть ображати співачку або її оточення у коментарях.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Instagram Наді.

Дружина Дантеса Надя Дорофєєва поділилася новими фото, під яким пригрозила “жовчним” підписникам можливим «баном».

На знімку співачка позує у нюдовой футболці oversize і підібраних у тон панчохах. Талію при цьому вона підкреслила ремінцем середньої товщини.

View this post on Instagram

Ваше мнение конечно интересно , но…. – Недавно , на шоу «голос.дети» , я осознала , что у детей сумасшедший стресс от комментариев в сети – они там часто совсем не детские и зачастую бредовые и оскорбительные!!! Это просто кошмар . Я конечно все понимаю , многим просто нечем заняться .. но вот хочется с этим бороться – Лично от меня – Бан за вашу « адекватную» оценку моей внешности и внешности моих родных и друзей ! Это мой Личный аккаунт для всех , кому я интересна. А тем , из кого выходит негатив и желчь – тут не место ! – И личная просьба , пожалуйста , не пишите негатив детям ! Они по – настоящему страдают из-за ваших таких оценок ! Мир меняется , мы вместе с ним ! Мы наконец – то начали говорить о толерантности , экологии , помощи нуждающимся и ещё много о чем. – Давайте теперь станем немного добрее и тут , в мире интернета.

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on

“Ваша думка звичайно цікава , але…. Особисто від мене – Бан за вашу « адекватну» оцінку моєї зовнішності і зовнішності моїх рідних і друзів ! Це мій Особистий аккаунт для всіх , кому я цікава. А тим , з кого виходить негатив і жовч – тут не місце! І особисте прохання , будь ласка , не пишіть негатив дітям ! Вони по – справжньому страждають через ваші таких оцінок ! Світ змінюється , ми разом з ним ! Ми нарешті почали говорити про толерантність , екологію , допомогу нужденним і ще багато про що. – Давайте тепер станемо трохи добрішими і тут , у світі інтернету”, – підписала фото Надя Дорофєєва.

Вона додала, що на шоу “Голос.діти” до неї прийшло усвідомлення того, що негативні коментарі на адресу малюків викликають у дітей божевільний стрес.

Нагадаємо, що раніше чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес, опублікував на своїй сторінці пікантну фотографію зі своєю коханою.

View this post on Instagram

Финальный! Сегодня последний переход и мы улетим. В наш медовый месяц была сделана похожая фотография. И вот в предверии 8 лет совместной жизни, идеально закосплеили.😂 Хорошего вам воскресенья! Оторвитесь по полной!)))

A post shared by Vladimir Dantes (@vladimirdantes) on

“В наш медовий місяць була зроблена схожа фотографія. І ось напередодні 8 років спільного життя, ідеально закосплеили. 😂 “, – підписав фото Дантес.

В коментарях відразу ж з’явилося їдка заява одного з підписників: “8 років прожити разом і не мати спільних дітей . Жах”.

На що екс-соліст групи “ДІА-фільми” дотепно відповів: “Але хоча б від попередніх шлюбів є діти”. Коментар Дантеса підтримали понад 750 користувачів.

Нагадаємо, що раніше Дорофєєва в купальнику показала, як стежить за своєю фігурою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.