Kyiv Post повідомляє про погрози від нардепа Дейдея журналістові видання

Англомовна українська газета Kyiv Post заявляє про погрози з боку народного депутата Євгена Дейдея на адресу журналіста видання Олега Сухова.

Про це йдеться у статті на сайті Kyiv Post, яка посилається на Facebook свого журналіста.

Так, видання повідомляє, що репортер попросив Дейдея під його постом у Facebook прокоментувати обвинувачення про те, що саме він стоїть за нападом на офіс Національного антикорупційного бюро 17 липня.

Зазначається, що у відповідь на запитання депутат грубо образив журналіста у лайливій формі та пригрозив фізичною розправою у разі, якщо зустріне репортера на вулиці.

Головний редактор Kyiv Post Брайан Боннер заявив, що стурбований такою поведінкою нардепа.

«Для обраної посадової особи немислимо публічно погрожувати журналістові. Коли будь-яка людина з владою та послідовниками публічно виправдовує фізичне насильство проти журналістів – це також є нападом на свободу слова. Ми очікуємо на розслідування цієї погрози владою. З проголошення незалежності в Україні загинули багато журналістів, і такі погрози повинні бути сприйняті серйозно», – наголосив він.

Сам журналіст написав на своїй сторінці у соцмережі, що ініціюватиме порушення кримінальної справи проти Дейдея і його соратників за погрози. Олег Сухов також опублікував докази погроз від народного депутата.

Нагадаємо, раніше директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявляв, що акцію, під час якої невідомі закидали перший поверх будівлі Бюро тортами і пошкодили майно, організовано прихильниками міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.