Купрій: Гриневич – порушниця закону, а Гройсман підробив документи

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підробив документ про свою вищу освіту. А міністр освіти і науки Лілія Гриневич сказала, що вона вважає інформацію про вищу освіту прем’єра конфіденційною.

Отже, вона пішла на злочин, адже приховала інформацію від народного депутата й від суспільства, заявив нардеп Віталій Купрій в ефірі на телеканалі ZIK.

Нардеп розповів, що сьогодні у нього є дуже серйозний конфлікт із міністром освіти і науки України через те, що «пані Гриневич – порушниця закону».

«Коли пан Гройсман обирався прем’єром, народним депутатам поклали на столи його особову картку, де він вказав, що має дві вищих освіти. Таку ж інформацію він пише у своїй біографії – що він рік навчався в МАУП. Тобто, після школи, за рік, заочно, людина отримує вищу юридичну освіту в МАУП. Проблема невелика, що він забув щось вказати чи підробив щось, але він не мав права стати прем’єр-міністром», – заявив Купрій.

Він також пояснив, що згідно із законом України про Кабінет міністрів, будь-який член Кабміну, а також прем’єр повинні мати вищу освіту.

«А Гройсман підробив документи. Він завдав таку шкоду не просто тим, що не розбирається та не знає чогось, а тому, що він – корумпована особа. Він одразу показав, що він брехун. І зараз він наживається на людях, а схеми не припиняються. А щодо пані Гриневич у цій історії, я ж захотів, щоби була відкрита кримінальна справа за все це. І я звернувся до пані Гриневич із депутатським запитом, але не отримав відповіді. Тому зараз я із нею суджуся. Але суд вже рік затягується. Сама ж Гриневич сказала, що вона вважає, що інформація про вищу освіту прем’єр-міністра України – конфіденційна інформація»,– зазначив нардеп.

Отже, каже Віталій Купрій, Гриневич пішла на злочин, адже приховала інформацію від народного депутата й від суспільства.Як повідомлялося раніше, дохід прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за 2017-й рік склав 17 102 320 гривень.

Leave a Comment