Івано-Франківська лікарня перемогла у грантовій програмі міжнародного співробітництва

Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня стала переможцем у грантовій програмі в рамках спільної операційної програми Угорщина-Словаччина-Румунія-України. На першому етапі реалізації програми стане закуплять 13 одиниць медичного обладнання для центральної лікарні. Для придбання обладнання буде оголошено міжнародний тендер. 72% вартості профінансує програма, а решту – за міською радою.

Про це сьогодні, 4 червня, повідомив власкор IA ZIK.

Другим етапом буде проведення семінарів та воркшопів для обміну досвідом.

За словами керівника лікарні Тараса Масляка, нове обладнання дозволить підвищити якість надання адміністративних послуг, а обмін досвідом дозволить підвищити професійний рівень медичного персоналу.

«Для міста медицина залишається пріоритетним напрямком розвитку. Ми щороку виділяємо більше коштів для медицини з закладів міста. Але коштів, щоб відремонтувати заклади та ще й закупити все необхідне обладнання у міському бюджету бракує. Тому ми підтримуємо залучення міжнародних коштів у медицину міста. Це гарний приклад для керівників інших закладів», – пояснює міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.