Головні новини 3 травня: Команда Зеленського у Брюсселі та пограбування Пинзеника

Радники Зеленського проводять зустрічі з представниками Єврокомісії та послами Євросоюзу у Брюсселі. Невідомі влаштували розбійний напад і пограбували будинок нардепа від «Народного фронту» Павла Пинзеника у Глевасі під Києвом. Голові Конституційного суду України Станіславу Шевчуку відмовили у візі до США. Україна можливо купуватиме американський газ. Такими були головні новини п’ятниці, 3 травня.

Команда Зеленського проводить зустрічі у Брюсселі

Радники новообраного президента України Володимира Зеленського проводять зустрічі з представниками Єврокомісії та послами Євросоюзу у Брюсселі.

Читайте також: Інавгурація Зеленського: хто зі світових лідерів може приїхати в Україну

«Рада вітати радників нового президента України Зеленського Олександра Данилюка та Руслана Рябошапку з приводу візиту в Брюссель, у тому числі для зустрічі з послами ЄС в Комітеті з питань політики і безпеки», – написала у Twitter заступниця голови гендиректорату Єврокомісії з питань політики сусідства та розширення Катаріна Матернова.

Данилюк у команді Зеленського відповідає за міжнародні відносини, економіку, фінансову і банківську політику. Рябошапка – за правоохоронну і антикорупційну політику.

Leave a Comment