Глава ЦВК Сліпачук у листопаді отримала 55 тис. грн премії

Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук за листопад отримала заробітну платню в розмірі 95 тис. гривень.

Про це передають Українські Новини з посиланням на відповідь секретаріату ЦВК.

Посадовий оклад Сліпачук і надбавка за інтенсивність праці становили по 13,6 тис. гривень, персональна надбавка – 9,6 тис. гривень, зарплата за час перебування у відрядженні – 3,7 тис. гривень, а також премія – 54,6 тис. гривень.

Зарплата заступників голови Центрвиборчкому Євгена Радченка та Олега Конопольського становила по 90,5 тис. гривень, із яких оклад і надбавка за інтенсивність праці по 13,5 тис. гривень, персональна надбавка – 9,5 тис. гривень, премія – 54 тис. гривень.

Секретарю ЦВК Наталії Бернацькій нарахували 93,2 тис. гривень зарплати, де оклад та надбавка за інтенсивність праці становлять по 13,5 тис. гривень, персональна надбавка – 10,6 тис. гривень, надбавка за вислугу років – 1,6 тис. гривень, премія – 54 тис. гривень.

Решта 12 членів Центрвиборчкому за посадового окладу в 12,5 тис. гривень заробили від 60 тис. гривень до 94,4 тис. гривень.

Нагадаємо, в жовтні голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук задекларувала 10,4 млн гривень зарплати з попереднього місця роботи. Згодом вона доповнила декларацію ще 5,4 млн гривень доходів, а також придбанням автівки за 1 млн гривень.

Leave a Comment