«Електронмаш» третій місяць заблокований – працівники мітингували біля ВР

Працівники державного підприємства «Електронмаш» третій місяць залишаються без роботи, виробництво заблоковане, а реакції від влади немає.

З метою відстояти своє право на працю 5 жовтня робітники ДП вийшли на акцію біля будівлі Верховної Ради, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Заступник директора підприємства Володимир Теслюк розповів, що люди готові працювати на благо країни, платити податки, але їм не дають цього робити.

«З 23 липня невідомі особи в 5 годин ранку в балаклавах захопили наше підприємство. Наших працівників викинули на вулицю. З того дня ми вже третій місяць на вулиці. Підприємство не працює. Хто ці люди, ми не знаємо. Ми зверталися до всіх правоохоронних органів. В той день була викликана поліція. Але правоохоронні органи не реагують, слідчі дії не проводяться. Зверталися до Мінекономіки, до уповноваженого з прав людини, щоб захистити права на працю. На сьогоднішній день ніякої реакції не відбувається, – сказав він. – Працівники вимушені вийти на акцію, тому що їм треба за щось жити і годувати свої сім’ї».За словами економіста ДП «Електронмаш» Тетяни Пономарьової, їм сказали, що ті, хто 23 липня увірвалися на підприємство, побили та вигнали працівників, то насправді представники державної охорони.

Тиждень тому в Службі безпеки України повідомляли, що викрили розкрадання майна на «Електронмаші», у зв’язку з чим на підприємстві було призначено нове керівництво.  

Нагадаємо, на ДП «Електронмаші» вважають, що до подій причетне Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, яке очолює віце-прем’єр-міністр Степан Кубів.

Leave a Comment