«Друзі» разом: Дженніфер Еністон опублікувала селфі з акторами серіалу

Голлівудська акторка Дженніфер Еністон змінила своє рішення та створила інстаграм-сторінку. Перший допис був дуже символічним: з нагоди 25-річчя серіалу «Друзі» вона розмістила спільне селфі зі своїми колегами.

Як відомо, Дженніфер Еністон в одному з інтерв’ю пояснила, що не має наміру долучатись до соціальних мереж. Блоги вона назвала «злом, в якому процвітає нарцисизм». Що змусило акторку змінити свою думку, наразі невідомо, однак в інстаграм з’явився її дебютний акаунт. Всього за кілька хвилин за блогом Дженніфер Еністон почали стежити понад 200 тисяч користувачів мережі, а сама сторінка отримала знак верифікації. 

Читайте також: «Друзям» – 25 років: таємниці культового серіалу, яких ви могли не знати

Не забарився і перший допис голлівудської знаменитості. Дженніфер Еністон показала спільне фото з колегами по серіалу «Друзі», зроблене під час чергової зустрічі. На кадрі видно Кортні Кокс, Лізу Кудроу, Метта Леблана, Девіда Швіммера. Окрім цього, до акторів долучився і Меттью Перрі, який тривалий час бореться з депресію та влітку нажахав прихильників своїм неохайними виглядом. 

Тепер ми ще й інстаграм-друзі! Привіт, Insrtagram, – написала Дженніфер Еністон.