ЦВК зареєструвала першого кандидата в народні депутати України в ОВО № 179

3 лютого відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії.

Комісія зареєструвала першого кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 179 на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року. Ним став Ігор Швайка.

Швайка Ігор Олександрович народився 25 лютого 1976 року в селі Троїцьке Целінного району, Республіка Калмикія, Російська Федерація, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, має вищу освіту. Він є директором ТОВ "Медіа-Центр "Голос Свободи", членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Люботин Харківської області, судимість відсутня.

Ігоря Швайку було висунуто кандидатом у народні депутати України в ОВО № 179 25 січня 2020 року на XLIV Зʼїзді політичної партії Всеукраїнське обʼєднання "Свобода".

Рішення Комісією прийнято після розгляду відповідної заяви вказаної політичної партії та інших документів і встановлення їх відповідності вимогам законодавства.

Окрім того, під час засідання Комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії ОВО № 179, утвореної відповідно до постанови ЦВК від 24 січня 2020 року № 14, припинивши достроково повноваження двох членів цієї комісії та включивши до її складу за поданням Голови Центральної виборчої комісії інших членів комісії.

Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії