ЦВК провела низку тренінгів для членів ТВК з питань організації підготовки та проведення місцевих виборів

Центральна виборча комісія за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) протягом пʼяти днів провела низку тренінгів для членів територіальних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення перших і додаткових місцевих виборів, які призначені на 30 червня 2019 року.

Під час навчань їх учасники ознайомилися зі статусом та повноваженнями членів виборчих комісій, організацією їх роботи напередодні та в день голосування. Також були розглянуті питання щодо порядку реєстрації кандидатів на місцевих виборах, роботи зі списками виборців та порядку розгляду скарг. Особлива увага була приділена аспектам встановлення результатів виборів.

Окрім того, члени ТВК отримали важливу інформацію щодо закупівлі комісіями за бюджетні кошти товарів, робіт і послуг, необхідних для підготовки та проведення перших і додаткових місцевих виборів, а також – здійснення вибіркового контролю виборчих фондів кандидатів і аналізу відповідних фінансових звітів.

Загалом відбулося 26 тренінгів у 20 регіонах України, які проводили фахівці, підготовлені Центром управління навчання учасників виборчих процесів при ЦВК.

З метою ефективної підготовки до зазначених місцевих виборів у період з 18 до 27 червня заплановано проведення низки тренінгів і для членів дільничних виборчих комісій.

Відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії