Будеш вийо**ватися, здохнеш, як Гандзюк: Підлеглого Князєва звинуватили в домаганнях

Мешканка Херсона Наталя Бурейко заявила про домагання і погрози фізичною розправою з боку Олександра Варченка, який, за її інформацією, займає посаду заступника глави департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Про це вона написала у себе на сторінці в Facebook.

Для підтвердження своїх слів дівчина оприлюднила листування з ним.

За словами Наталії, познайомилися вони через додаток Tinder, і все почалося з «ненав’язливого спілкування»: «Він здавався галантним чоловіком і джентльменом, засипав компліментами і надсилав листівки, хвалився своїми зв’язками і положенням в суспільстві».

У листуванні Варченко перерахував кілька прізвищ «перших осіб», з якими він спілкується, – це міністр внутрішніх страв Арсен Аваков, начальник Нацполіції Сергій Князєв і екс-помічник Авакова Ілля Кива.


Пізніше, як зазначила Бурейко, Варченко «став нав’язливо й агресивно наполягати на зближенні, за яке обіцяв «озолотити». На відмови дівчини відповідав погрозами, одна з них: «Будеш вийо** ватися, здохнеш, як Гандзюк«.


«Якимось чином він дізнався про мене все. Адреси мою і моїх близьких, номери телефонів, почав писати смс-ки і вимагати контакти, погрожуючи фізичною розправою. А вчора мені прислали квіти і відрубані пташині лапи. Олександр написав, що це він, – зазначила Наталя. – На даний момент я беззахисна, і не знаю, до кого звернутися. Я не знаю, що мені робити. Розумію безперспективність звернень в поліцію з огляду на його посаду і описані ним зв’язки. Мені і моїм близьким погрожують. Будь ласка, допоможіть».


Згідно з деклараціями за 2017 рік, опублікованими в Єдиному державному реєстрі декларацій, Олександр Варченко перебуває в цивільному шлюбі з Ольгою Варченко, яка на даний момент займає посаду першого заступника директора Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, секретар комітету парламенту з нацбезпеки Тетяна Блистів заявила в Генпрокуратуру про погрози з боку свого безпосереднього начальника, нардепа Сергія Пашинського.