Збірна України з хокею здобула історичну перемогу: опубліковано відео

Жіноча збірна України з хокею здобула перемогу у першому в історії матчі під егідою Міжнародної федерації (IIHF): у кваліфікації до чемпіонату світу у дивізіоні IIВ, яка відбувається у Кейптауні (ПАР) українки обіграли господарок льоду 3:1.

Команди обмінялися шайбами у першому періоді, але у другий 20-хвилинці українки двічі засмучували суперника, що і стало ключовим моментом у грі, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Першу, історичну шайбу української команди закинула Владислава Скащук з ХК “Пантери”. Скащук знову вивела свою команду уперед у другому періоді, а її партнерка по трійці атаки Дар’я Цимиренко закинула третю шайбу.

Останні секунди першої гри🤦🏻‍♀️

Gepostet von Жіночий комітет Федерації хокею України am Sonntag, 13. Januar 2019

Чемпіонат світу з хокею, жінки

Дивізіон IIB

Кваліфікація

1-й тур, 13 січня

Україна – ПАР – 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Шайби: 12:48 Скащук (Рябкіна, Цимиренко) – 1:0; 19:18 ван Дузбург (Роде, Фервей, більшість) – 1:1; 24:28 Скащук (Рябкіна, більшість) – 2:1; 32:57 Цимиренко (Добровольська, Скащук) – 3:1.

Воротарі: Ткаченко – Сванепул (58:55).

Штраф: 14 – 14.

Кидки: 34 – 15.

Гонконг – Бельгія – 1:8.

14 січня збірна України зустрінеться із Болгарією. Зазначимо, що єдину путівку на першість світу отримує переможець змагань.

Раніше повідомлялося, що російський хокеїст зганьбився на молодіжному чемпіонаті світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.